Compare properties

Property price in Latvia

Found 2923 listings:
For Sale
9 700 000 € 4 850 € / sq.m.
  • Area: 2000 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
308 600 € 3 350 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Storey: 3
  • Storeys count: 12
  • Bedrooms: 2
For Sale
290 900 €
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1

Property prices in Latvia - in rubles, euros and dollars on Propimo.com. Found 2923 objects.