Compare properties

Real Estate in Montenegro

Found 5184 listings:
For Sale
125 000 € 1 370 € / sq.m.
  • Area: 91 sq.m.
  • Plot Area: 325 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
560 000 € 1 790 € / sq.m.
  • Area: 312 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4