Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
1 200 000 € 1 080 € / sq.m.
  • Area: 1113 sq.m.
  • Plot Area: 2900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 000 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 2 180 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 450 000 € 3 240 € / sq.m.
  • Area: 447 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 950 000 € 3 900 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 7000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 800 000 € 3 590 € / sq.m.
  • Area: 502 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
420 000 € 2 610 € / sq.m.
  • Area: 161 sq.m.
  • Plot Area: 720 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 290 000 € 3 690 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 554 500 € 4 440 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 700 000 € 2 430 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4