Articles
0
RU
|
Studio
1
2
3
4
5+
Bedrooms (Any)
1
2
3
4
5+
Bathrooms (Any)
1
2
3
4
5+
Price High to Low
Found 122613 listings:
For Sale
780 000 €
2 440 € / sq.m.
Fabulous villa, Girona, Catalunya, Spain
Girona, Catalunya, Spain
Details
Area:
320 sq.m.
Rooms:
4
For Sale
1 570 000 €
3 440 € / sq.m.
Fabulous villa, Girona, Catalunya, Spain
Girona, Catalunya, Spain
Details
Area:
457 sq.m.
Plot Area:
1564 sq.m.
Rooms:
5
For Sale
1 200 000 €
4 000 € / sq.m.
Fabulous villa, Girona, Catalunya, Spain
Girona, Catalunya, Spain
Details
Area:
300 sq.m.
Plot Area:
900 sq.m.
Rooms:
8
For Sale
630 000 €
2 800 € / sq.m.
Magnificent villa, Girona, Catalunya, Spain
Girona, Catalunya, Spain
Details
Area:
225 sq.m.
Plot Area:
1000 sq.m.
Rooms:
6
For Sale
3 400 000 €
3 010 € / sq.m.
Gorgeous villa, Girona, Catalunya, Spain
Girona, Catalunya, Spain
Details
Area:
1130 sq.m.
Plot Area:
2400 sq.m.
Rooms:
5
For Sale
1 100 000 €
4 060 € / sq.m.
Magnificent villa, Girona, Catalunya, Spain
Girona, Catalunya, Spain
Details
Area:
271 sq.m.
Plot Area:
924 sq.m.
Rooms:
4
For Sale
550 000 €
2 050 € / sq.m.
Magnificent villa, Girona, Catalunya, Spain
Girona, Catalunya, Spain
Details
Area:
268 sq.m.
Plot Area:
850 sq.m.
Rooms:
5
For Sale
1 260 000 €
5 730 € / sq.m.
Magnificent villa, Girona, Catalunya, Spain
Girona, Catalunya, Spain
Details
Area:
220 sq.m.
Plot Area:
900 sq.m.
Rooms:
3
For Sale
690 000 €
2 570 € / sq.m.
Magnificent villa, Girona, Catalunya, Spain
Girona, Catalunya, Spain
Details
Area:
268 sq.m.
Plot Area:
1192 sq.m.
Rooms:
3
For Sale
1 300 000 €
3 250 € / sq.m.
Fabulous villa, Girona, Catalunya, Spain
Girona, Catalunya, Spain
Details
Area:
400 sq.m.
Plot Area:
20000 sq.m.
Rooms:
3
For Sale
8 000 000 €
14 390 € / sq.m.
Gorgeous villa, Girona, Catalunya, Spain
Girona, Catalunya, Spain
Details
Area:
556 sq.m.
Plot Area:
2580 sq.m.
Rooms:
5
For Sale
799 000 €
2 660 € / sq.m.
Fabulous villa, Girona, Catalunya, Spain
Girona, Catalunya, Spain
Details
Area:
300 sq.m.
Plot Area:
2348 sq.m.
Rooms:
6
For Sale
2 500 000 €
5 250 € / sq.m.
Fabulous villa, Girona, Catalunya, Spain
Girona, Catalunya, Spain
Details
Area:
476 sq.m.
Plot Area:
2123 sq.m.
Rooms:
6
For Sale
3 200 000 €
5 330 € / sq.m.
Gorgeous villa, Girona, Catalunya, Spain
Girona, Catalunya, Spain
Details
Area:
600 sq.m.
Plot Area:
4000 sq.m.
Rooms:
6
For Sale
1 940 000 €
8 260 € / sq.m.
Magnificent villa, Girona, Catalunya, Spain
Girona, Catalunya, Spain
Details
Area:
235 sq.m.
Plot Area:
1000 sq.m.
Rooms:
6
For Sale
870 000 €
2 780 € / sq.m.
Fabulous villa, Girona, Catalunya, Spain
Girona, Catalunya, Spain
Details
Area:
313 sq.m.
Plot Area:
407 sq.m.
Rooms:
3
For Sale
685 000 €
2 280 € / sq.m.
Fabulous villa, Girona, Catalunya, Spain
Girona, Catalunya, Spain
Details
Area:
300 sq.m.
Plot Area:
850 sq.m.
Rooms:
7
For Sale
2 200 000 €
6 080 € / sq.m.
Fabulous villa, Girona, Catalunya, Spain
Girona, Catalunya, Spain
Details
Area:
362 sq.m.
Plot Area:
650 sq.m.
Rooms:
4
For Sale
2 100 000 €
10 940 € / sq.m.
Magnificent villa, Girona, Catalunya, Spain
Girona, Catalunya, Spain
Details
Area:
192 sq.m.
Plot Area:
916 sq.m.
Rooms:
4
For Sale
3 900 000 €
14 080 € / sq.m.
Magnificent villa, Girona, Catalunya, Spain
Girona, Catalunya, Spain
Details
Area:
277 sq.m.
Plot Area:
766 sq.m.
Rooms:
6
1
...
1482
1483
1484
...
6131