Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
950 000 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 421 sq.m.
  • Plot Area: 2330 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
375 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 4880 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 995 000 € 5 320 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 1520 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
750 000 € 440 € / sq.m.
  • Area: 1720 sq.m.
  • Plot Area: 158 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
660 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 274 sq.m.
  • Plot Area: 1350 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 025 000 €
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 7
For Sale
2 500 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 1920 sq.m.
  • Plot Area: 5680 sq.m.
  • Bedrooms: 43
  • Bathrooms: 46
For Sale
425 000 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 166 sq.m.
  • Plot Area: 668 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
525 000 € 2 690 € / sq.m.
  • Area: 195 sq.m.
  • Plot Area: 2032 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 650 000 € 4 710 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 900 000 € 3 830 € / sq.m.
  • Area: 758 sq.m.
  • Plot Area: 29910 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
498 000 € 3 340 € / sq.m.
  • Area: 149 sq.m.
  • Plot Area: 214000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 495 000 € 3 320 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 25000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 000 000 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
595 000 € 3 070 € / sq.m.
  • Area: 194 sq.m.
  • Plot Area: 5431 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
995 000 € 3 060 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3