Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
270 500 € 3 010 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 520 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 117 400 € 3 720 € / sq.m.

Bungalow, Nicosia, Lemesou, Republic of Cyprus

Nicosia, Lemesou, Republic of Cyprus Details
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 3114 sq.m.
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
576 300 € 3 290 € / sq.m.
  • Area: 175 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
347 000 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
891 600 € 6 370 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 640 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 3