Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
185 200 € 1 890 € / sq.m.
  • Area: 98 sq.m.
  • Plot Area: 19 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
183 400 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 9 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
236 700 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 27 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
352 000 € 4 140 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 16 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
140 800 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 67 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
398 800 € 3 690 € / sq.m.
  • Area: 108 sq.m.
  • Plot Area: 24 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
126 600 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Bedrooms: 2