Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
550 000 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
760 000 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
117 500 € 1 680 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 80 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
1 900 000 € 6 620 € / sq.m.
  • Area: 287 sq.m.
  • Plot Area: 435 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
180 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
380 000 € 950 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
80 000 € 990 € / sq.m.
  • Area: 81 sq.m.
  • Plot Area: 459 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
2 750 000 € 8 760 € / sq.m.
  • Area: 314 sq.m.
  • Plot Area: 661 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6