Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
800 000 € 3 640 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 280 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
250 000 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
550 000 € 2 120 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 375 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
750 000 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 540 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
650 000 € 1 720 € / sq.m.
  • Area: 377 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
320 000 € 2 040 € / sq.m.
  • Area: 157 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
100 000 € 610 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
260 000 € 1 790 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
240 000 € 2 530 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
110 000 € 1 220 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 400 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 975 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
160 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3