Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
200 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
102 000 € 1 240 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
Price on request
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
130 000 € 870 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 2
For Sale
700 000 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
72 000 € 1 310 € / sq.m.
  • Area: 55 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
480 000 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 209 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
170 000 € 1 890 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 273 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
650 000 € 3 250 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4