Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
550 000 € 6 110 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 138 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
365 000 € 2 280 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
178 000 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
200 000 € 800 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 300 000 € 2 610 € / sq.m.
  • Area: 880 sq.m.
  • Plot Area: 4028 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
235 000 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 985 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
290 000 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 2222 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
800 000 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
350 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 385 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
150 000 € 510 € / sq.m.
  • Area: 296 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
90 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 376 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
350 000 € 2 800 € / sq.m.

Other Republic of Cyprus

Republic of Cyprus Details
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
300 000 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 143 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2