Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
399 000 € 2 660 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
160 000 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
80 000 € 800 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 810 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
175 000 € 600 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 420 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 200 000 € 7 640 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 2780 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
350 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 378 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
150 000 € 680 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 230 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
32 000 € 530 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
320 000 € 3 560 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
180 000 € 2 090 € / sq.m.
  • Area: 86 sq.m.
  • Plot Area: 160 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2