Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
1 500 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
750 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 4170 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
Price on request
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 8263 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
100 000 € 1 180 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
680 000 € 2 270 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
137 000 € 840 € / sq.m.
  • Area: 164 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
300 000 € 4 480 € / sq.m.
  • Area: 67 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
130 000 € 720 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
245 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 159 sq.m.
  • Plot Area: 114 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3