Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
320 000 € 1 450 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
380 000 € 1 120 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 2300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
750 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 61 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
140 000 € 1 060 € / sq.m.
  • Area: 132 sq.m.
  • Plot Area: 25 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 100 000 € 2 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 8
For Sale
280 000 € 1 700 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 280 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
950 000 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1751 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1