Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
160 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
300 000 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 470 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
300 000 € 1 340 € / sq.m.
  • Area: 224 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
320 000 € 2 370 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 522 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
250 000 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 380 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
347 000 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 195 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
110 000 € 2 120 € / sq.m.
  • Area: 52 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
520 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 9000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
50 000 € 830 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
135 000 € 710 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 9500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4