Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
290 000 € 3 820 € / sq.m.
  • Area: 76 sq.m.
  • Plot Area: 1406 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
165 000 € 1 270 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 760 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
865 000 € 5 510 € / sq.m.
  • Area: 157 sq.m.
  • Plot Area: 220 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
540 000 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 6500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
65 000 € 360 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
370 000 € 1 110 € / sq.m.
  • Area: 332 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
25 000 € 500 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 120 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1