Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
280 000 € 1 900 € / sq.m.
  • Area: 147 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
150 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
500 000 € 5 210 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
250 000 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 9900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
225 000 € 1 070 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Storeys count: 5
  • Bedrooms: 3
For Sale
160 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
160 000 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 83 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
55 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 25 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
1 900 000 € 12 670 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 2290 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
58 000 € 2 320 € / sq.m.
  • Area: 25 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bathrooms: 1