Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
Price on request
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1040 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
210 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 220 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
180 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
530 000 € 1 830 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
780 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 413 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
400 000 € 2 960 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 255 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
220 000 € 920 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
690 000 € 4 450 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Plot Area: 8900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
790 000 € 2 820 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
330 000 € 1 890 € / sq.m.
  • Area: 175 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3