Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
397 000 € 3 200 € / sq.m.

Other Taipalsaari, Finland

Taipalsaari, Finland Details
  • Area: 124 sq.m.
  • Plot Area: 6
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
237 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 169 sq.m.
  • Plot Area: 322 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
450 000 € 1 800 € / sq.m.

Other Chania, Crete, Greece

Chania, Crete, Greece Details
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 590 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 9
For Sale
170 000 € 1 260 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 2
For Sale
300 000 € 1 220 € / sq.m.
  • Area: 245 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
340 000 € 3 210 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 360 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
310 000 € 1 110 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 10500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6