Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
175 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 2
For Sale
600 000 € 2 270 € / sq.m.
  • Area: 264 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 250 000 € 8 930 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 5108 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
330 000 € 2 870 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
450 000 € 5 630 € / sq.m.

Other Republic of Cyprus

Republic of Cyprus Details
  • Area: 80 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
430 000 € 5 380 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
475 000 € 2 610 € / sq.m.
  • Area: 182 sq.m.
  • Plot Area: 4023 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
295 000 € 1 260 € / sq.m.
  • Area: 235 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
300 000 € 2 680 € / sq.m.
  • Area: 112 sq.m.
  • Plot Area: 390 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
250 000 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
380 000 € 3 170 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
600 000 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 2600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
205 000 € 1 370 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2