Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
250 000 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 300 000 € 6 390 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 1950 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 950 000 € 7 040 € / sq.m.
  • Area: 419 sq.m.
  • Plot Area: 1210 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
850 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 384 sq.m.
  • Plot Area: 691 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
300 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
355 000 € 2 090 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 205 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
270 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4