Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
610 000 € 3 280 € / sq.m.
  • Area: 186 sq.m.
  • Plot Area: 342 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
460 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 138 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
165 000 € 2 540 € / sq.m.

Other Ionian Islands, Greece

Ionian Islands, Greece Details
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 730 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
165 000 € 1 940 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
2 500 000 € 9 620 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 4014 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
180 000 € 860 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
155 000 € 1 290 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
620 000 € 3 410 € / sq.m.
  • Area: 182 sq.m.
  • Plot Area: 525 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
574 500 € 3 860 € / sq.m.
  • Area: 149 sq.m.
  • Plot Area: 308 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 550 000 € 6 740 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 530 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
550 000 € 930 € / sq.m.
  • Area: 590 sq.m.
  • Plot Area: 6750 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
360 000 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 680 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
410 000 € 2 230 € / sq.m.
  • Area: 184 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6