Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
370 000 € 1 320 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
205 000 € 2 930 € / sq.m.

Other Athens, Attica, Greece

Athens, Attica, Greece Details
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
190 000 € 950 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
185 000 € 1 190 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Plot Area: 9000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
310 000 € 2 950 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 406 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 500 000 € 6 940 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
195 000 € 1 440 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3