Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
465 000 € 1 790 € / sq.m.

Other Center, Central Greece, Greece

Center, Central Greece, Greece Details
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
650 000 € 3 250 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
450 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
280 000 € 3 730 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
300 000 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
850 000 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 6500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
330 000 € 2 200 € / sq.m.

Other Kavala, Greece

Kavala, Greece Details
  • Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
340 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 1469 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
100 000 € 200 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1170 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
295 000 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
772 500 € 7 290 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 363 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
300 000 € 4 290 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 155 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2