Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
1 300 000 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 620 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
260 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
270 000 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 155 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
850 000 € 2 180 € / sq.m.
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
363 000 € 3 740 € / sq.m.
  • Area: 97 sq.m.
  • Plot Area: 67 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
300 000 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
200 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 240 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
600 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
Price on request
  • Area: 285 sq.m.
  • Plot Area: 6038 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
410 000 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3