Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
105 000 € 1 690 € / sq.m.
  • Area: 62 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
175 000 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
310 000 € 980 € / sq.m.
  • Area: 315 sq.m.
  • Plot Area: 3200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
90 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 72 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
500 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
550 000 € 950 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Plot Area: 1010 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
430 000 € 2 430 € / sq.m.
  • Area: 177 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
450 000 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 5500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
170 000 € 1 210 € / sq.m.
  • Area: 141 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
95 000 € 950 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
350 000 € 1 120 € / sq.m.
  • Area: 312 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 2
For Sale
400 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3