Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
250 000 € 1 410 € / sq.m.
  • Area: 177 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
85 000 € 1 180 € / sq.m.
  • Area: 72 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
160 000 € 1 140 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 450 000 € 4 140 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
320 000 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
850 000 € 5 670 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
325 000 € 2 880 € / sq.m.
  • Area: 113 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
130 000 € 2 030 € / sq.m.
  • Area: 64 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
1 200 000 € 3 430 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
600 000 € 3 750 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 542 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
110 000 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
50 000 € 670 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
60 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 3107 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1