Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
800 000 € 2 090 € / sq.m.
  • Area: 383 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 300 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
300 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 600 000 € 8 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 900 000 € 5 450 € / sq.m.
  • Area: 532 sq.m.
  • Plot Area: 1287 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
90 000 € 780 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
400 000 € 4 120 € / sq.m.
  • Area: 97 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
280 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 600 000 € 6 500 € / sq.m.
  • Area: 246 sq.m.
  • Plot Area: 260 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
285 000 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 378 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
610 000 € 2 650 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
480 000 € 800 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 15000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
300 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3