Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
540 000 € 4 060 € / sq.m.
  • Area: 133 sq.m.
  • Plot Area: 508 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
460 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 100 000 € 3 030 € / sq.m.
  • Area: 693 sq.m.
  • Plot Area: 1135 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
2 000 000 € 5 410 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 3200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
170 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
530 000 € 2 120 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 525 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
700 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
160 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
800 000 € 1 190 € / sq.m.
  • Area: 670 sq.m.
  • Plot Area: 5500 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 10