Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
60 000 € 600 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
400 000 € 1 830 € / sq.m.
  • Area: 219 sq.m.
  • Plot Area: 270 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
55 000 € 850 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
52 000 € 400 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
5 493 600 € 8 400 € / sq.m.
  • Area: 654 sq.m.
  • Plot Area: 828 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
160 000 € 660 € / sq.m.
  • Area: 244 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
360 000 € 910 € / sq.m.
  • Area: 396 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
637 000 € 2 550 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
55 000 € 1 100 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
800 000 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 232 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
100 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 310 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
550 000 € 3 250 € / sq.m.
  • Area: 169 sq.m.
  • Plot Area: 299 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4