Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
150 000 € 3 000 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 72 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
85 000 € 570 € / sq.m.
  • Area: 148 sq.m.
  • Plot Area: 577 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
660 000 € 2 200 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 4200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 8
For Sale
200 000 € 1 360 € / sq.m.
  • Area: 147 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
170 000 € 570 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 8
For Sale
2 400 000 € 5 110 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 9
For Sale
800 000 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
290 000 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
130 000 € 2 030 € / sq.m.
  • Area: 64 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1