Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
1 750 000 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
200 000 € 420 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 391 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
430 000 € 3 190 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
950 000 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
525 000 € 1 350 € / sq.m.
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 1003 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
160 000 € 400 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
Price on request
  • Area: 486 sq.m.
  • Plot Area: 5700 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 6
For Sale
250 000 € 1 370 € / sq.m.
  • Area: 183 sq.m.
  • Plot Area: 106 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
750 000 € 6 250 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
170 000 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 74 sq.m.
  • Plot Area: 630 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1