Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
125 000 € 1 950 € / sq.m.
  • Area: 64 sq.m.
  • Plot Area: 1085 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
65 000 € 380 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
800 000 € 1 190 € / sq.m.
  • Area: 670 sq.m.
  • Plot Area: 5500 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 10
For Sale
300 000 € 2 340 € / sq.m.

Other Republic of Cyprus

Republic of Cyprus Details
  • Area: 128 sq.m.
  • Plot Area: 35 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
430 000 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 132 sq.m.
  • Plot Area: 336 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
500 000 € 3 790 € / sq.m.
  • Area: 132 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
100 000 € 1 410 € / sq.m.
  • Area: 71 sq.m.
  • Plot Area: 265 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
125 000 € 1 320 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 260 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
43 000 € 1 870 € / sq.m.
  • Area: 23 sq.m.
  • Plot Area: 430 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
97 000 € 840 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 1
For Sale
30 000 € 600 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1