Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
250 000 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 380 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
85 000 € 430 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 2035 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
347 000 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 195 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
110 000 € 2 120 € / sq.m.
  • Area: 52 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
520 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 9000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
50 000 € 830 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
140 000 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
850 000 € 3 150 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4