Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
65 000 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 30 sq.m.
  • Storey: 5
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
230 000 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
145 000 € 1 120 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
95 000 € 1 460 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
60 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 46 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
506 000 € 3 120 € / sq.m.
  • Area: 162 sq.m.
  • Plot Area: 504 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
440 000 € 3 240 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Plot Area: 433 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
265 000 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 222 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
130 000 € 930 € / sq.m.

Other Central Macedonia, Greece

Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 140 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
235 000 € 2 120 € / sq.m.

Other Central Macedonia, Greece

Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 111 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3