Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
215 000 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 100 000 € 3 030 € / sq.m.
  • Area: 693 sq.m.
  • Plot Area: 1135 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
2 000 000 € 5 410 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 3200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
700 000 € 1 170 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
350 000 € 1 170 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
170 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
530 000 € 2 120 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 525 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
400 000 € 2 160 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
180 000 € 750 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
300 000 € 1 550 € / sq.m.
  • Area: 194 sq.m.
  • Plot Area: 339 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3