Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
750 000 € 2 680 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 1
For Sale
3 500 000 € 19 440 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 6500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
890 000 € 4 680 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 1034 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
1 000 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 445 sq.m.
  • Plot Area: 6150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
300 000 € 1 110 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 270 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
Price on request
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 5500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 9
For Sale
290 000 € 940 € / sq.m.
  • Area: 309 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 7
For Sale
220 000 € 1 290 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Rooms: 6
For Sale
280 000 € 1 870 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
600 000 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
250 000 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
430 000 € 1 950 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 347 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6