Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
450 000 € 2 620 € / sq.m.

Other Ionian Islands, Greece

Ionian Islands, Greece Details
  • Area: 172 sq.m.
  • Plot Area: 4700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
320 000 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 210 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 000 000 € 16 670 € / sq.m.

Other Ionian Islands, Greece

Ionian Islands, Greece Details
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 7000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
485 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 910 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
30 000 € 270 € / sq.m.

Other Ionian Islands, Greece

Ionian Islands, Greece Details
  • Area: 111 sq.m.
  • Plot Area: 145 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
245 000 € 1 630 € / sq.m.

Other Ionian Islands, Greece

Ionian Islands, Greece Details
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
600 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 780 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
180 000 € 1 160 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 2
For Sale
160 000 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 12500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
335 000 € 930 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 825 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
335 000 € 1 120 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3