Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
95 000 € 1 060 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 225 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
100 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 517 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
140 000 € 1 080 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
110 000 €
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
375 000 € 2 340 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1056 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
630 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
170 000 € 1 620 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
220 000 € 1 220 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
430 000 € 7 050 € / sq.m.
  • Area: 61 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2