Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
1 900 000 € 6 620 € / sq.m.
  • Area: 287 sq.m.
  • Plot Area: 435 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
685 000 € 2 910 € / sq.m.

Other Republic of Cyprus

Republic of Cyprus Details
  • Area: 235 sq.m.
  • Plot Area: 585 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
550 000 € 2 040 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 407 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
33 000 € 550 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 1063 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
90 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 900 000 € 5 450 € / sq.m.
  • Area: 532 sq.m.
  • Plot Area: 1270 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
200 000 € 770 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
986 000 € 4 930 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 180 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
720 000 € 1 410 € / sq.m.
  • Area: 510 sq.m.
  • Plot Area: 377 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1