Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
150 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
Price on request
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 500 000 € 7 500 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 720 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
700 000 € 4 170 € / sq.m.
  • Area: 168 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
320 000 € 3 560 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
185 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 87 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
230 000 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 234 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 700 000 € 4 050 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
380 000 € 3 040 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 1963 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3