Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
220 000 € 1 070 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
360 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 4
For Sale
138 000 € 990 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 40 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 100 000 € 4 400 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 6
For Sale
1 300 000 € 4 980 € / sq.m.
  • Area: 261 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
115 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 72 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
135 000 € 900 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 900 000 € 4 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Rooms: 10
For Sale
1 700 000 € 4 250 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Rooms: 6
For Sale
950 000 € 1 960 € / sq.m.
  • Area: 485 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Rooms: 1
For Sale
365 000 € 1 070 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 9
For Sale
290 000 € 940 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 309 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 7
For Sale
6 500 000 € 10 080 € / sq.m.
  • Area: 645 sq.m.
  • Plot Area: 4452 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
80 000 € 1 140 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
645 000 € 3 580 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Rooms: 5
For Sale
175 000 € 1 790 € / sq.m.
  • Area: 98 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2