Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
510 000 € 3 290 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Plot Area: 430 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
170 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 662 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
170 000 € 1 620 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
400 000 € 2 920 € / sq.m.
  • Area: 137 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
480 000 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Plot Area: 274 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4