Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
Price on request
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 80 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
2 750 000 € 8 760 € / sq.m.
  • Area: 314 sq.m.
  • Plot Area: 661 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
48 000 € 480 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 277 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
85 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
1 500 000 € 3 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1023 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 12
For Sale
640 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
800 000 € 3 420 € / sq.m.
  • Area: 234 sq.m.
  • Plot Area: 3162 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3