Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
2 900 000 € 4 410 € / sq.m.
  • Area: 657 sq.m.
  • Plot Area: 1498 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
215 000 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 290 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
50 000 € 500 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
135 000 € 790 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 171 sq.m.
  • Plot Area: 7225 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
110 000 € 920 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 100 000 € 7 100 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Plot Area: 458 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 8
For Sale
158 000 € 1 760 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 111 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 3
For Sale
970 000 € 3 230 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
230 000 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
320 000 € 400 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 3200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 8
For Sale
690 000 € 2 880 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4