Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
1 646 000 € 3 660 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
5 309 600 € 10 620 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 3682 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 684 300 € 5 370 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 522 100 € 3 350 € / sq.m.
  • Area: 455 sq.m.
  • Plot Area: 7514 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 834 700 € 6 740 € / sq.m.
  • Area: 569 sq.m.
  • Plot Area: 2693 sq.m.
  • Bedrooms: 5