Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
543 000 € 3 880 € / sq.ft.
  • Area: 140 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
517 000 € 4 040 € / sq.ft.
  • Area: 128 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
513 000 € 3 740 € / sq.ft.
  • Area: 137 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
409 000 € 550 € / sq.ft.
  • Area: 743 sq.ft.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
909 000 € 7 330 € / sq.ft.
  • Area: 124 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3