Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
450 000 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 245 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 6
For Sale
1 195 000 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 411 sq.m.
  • Plot Area: 1746 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
679 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 510 sq.m.
  • Plot Area: 1816 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
170 000 € 550 € / sq.m.
  • Area: 308 sq.m.
  • Plot Area: 2679 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 000 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 597 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
490 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 391 sq.m.
  • Plot Area: 1788 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
800 000 € 2 070 € / sq.m.
  • Area: 387 sq.m.
  • Plot Area: 1005 sq.m.
  • Rooms: 10
For Sale
1 100 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 516 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6
For Sale
1 200 000 € 3 580 € / sq.m.
  • Area: 335 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 9
For Sale
1 068 000 € 3 270 € / sq.m.
  • Area: 328 sq.m.
  • Plot Area: 4817 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 600 000 € 4 210 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5