Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
875 000 € 3 590 € / sq.m.
  • Area: 244 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
900 000 € 3 210 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
705 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 382 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6
For Sale
717 500 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 382 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6
For Sale
723 500 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 378 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6
For Sale
728 700 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 378 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6
For Sale
730 500 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 382 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6
For Sale
195 000 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 40 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
882 200 € 2 850 € / sq.m.

Fabulous villa, Nicosia, Lemesou, Republic of Cyprus

Nicosia, Lemesou, Republic of Cyprus Details
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 680 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
470 000 € 4 270 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
460 000 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5