Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
2 550 000 € 7 080 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 400 000 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 5500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 12
For Sale
360 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 318 sq.m.
  • Plot Area: 267 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
250 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
210 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
265 000 € 1 890 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2